.

.

Меѓународни Концепти 36-Инчен Двоен Пад Лист Маса, Недовршени

Меѓународни Концепти 36-Инчен Двоен Пад Лист Маса, Недовршени

DEN 5519.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од цврст parawood.Подготвени да се соберат.Табела Димензии : 36"W x 36"D x 30"Х 6" капка лист на секоја страна.Недовршени, завршувајќи комплетот е достапен за купување.Номинална за станбени употреба само, не се наменети за комерцијална употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент