.

.

КОПЧИЊА КОЛИЧКА е Розова Мароко Флорални Дизајниран Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25) Розова Боја Knob

КОПЧИЊА КОЛИЧКА е Розова Мароко Флорални Дизајниран Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25) Розова Боја Knob

DEN 1038.00

Пристапност
Во достапна форма

Крај : Сјајни.Пинк Мароко Флорални Дизајниран Керамички Вратата Knob (4x2.25x2.25).Опис : розова тиква во облик на вратата knob од брендот Копчиња Количка.Оваа солидна дизајниран декоративни се справи со е направена од керамички и елегантно начичкана со камен.Производот е лесно да се справи и брзо да го инсталирате.Продажба На Пакет : 1 Knob.Производот се Потенцира е : Керамички Knob, Мароко Вратата Knob, Вратата Knob, Копчиња & Повлекува, Флорални Копчиња.Розова тиква во облик на вратата knob од брендот Копчиња Количка.Оваа солидна дизајниран декоративни се справи со е направена од керамички и елегантно начичкана со камен.Производот е лесно да се справи и брзо да го инсталирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент