.

.

Затворен Отворено Правоаголник Печати Tablecloth,Африкански етнички модел племенска уметност позадина Африка стил,Прашина-Доказ Навремено Отпорни Перат Маса за Божиќ

Затворен Отворено Правоаголник Печати Tablecloth,Африкански етнички модел племенска уметност позадина Африка

DEN 542.40

Пристапност
Во достапна форма

【Елегантен Дизајн】 : Нашата полиестер маса крпа со чувство на природен дом-Бавно вечери потрошени на отворено, топло ветре на воздухот.Креирање на едноставен и релаксирачки амбиент на масата со нашите елегантен дизајн tablecloth и да се соберат круг да го споделат некој оброк во друштво на најблиски дома тоа е топла и слатка.додавање на чувство на разбраното луксузни за вашата трпезариска сцена.Тоа, исто така, зрачи со стил кој е класичен и безвременски. 【ПОВЕЌЕ ЦЕЛИ】 : Ова е лесно да се чисти табела поклопецот е погоден за бафет вечери, трпезариска маса, чај маса, лица, празници,birthday (роденден), свадби, кафулиња, банкет, пикник,кампување, скара, ресторан, хотел, клуб,семејни активности, нова година, Божиќ,затворен,отворено секојдневна употреба и посебни прилики итн. 【ВОДООТПОРЕН 54" Ширина x 72" Должина (137cmx 183cm),одговара на маса големина 26"x46" 38"x54"(66cmx117cm да 96cmx137cm,погоден правоаголник маси и најдоброто за на маса седење 4-6 места. 【Лесно Да се Чисти И повторна употреба】 : Лесно за перење пари во вашиот дом, машина за перење, само измијте со ладна вода и апарати за детергент.Не е потребно пеглање и може да се laundered безброј пати и може да се користи за многу пати.Боја : Color_3 | Големина : 60"x 90"(152cmx 228cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент