.

.

БРАУНИНГ ТРАГА КАМЕРИ Темно Ops АПЕКС HD 18MP Камера со 16 GB SD Картичка и SD Читач на картички На iphone/Андроид

БРАУНИНГ ТРАГА КАМЕРИ Темно Ops АПЕКС HD 18MP Камера со 16 GB SD Картичка и SD Читач на картички На iphone/Андроид

DEN 2376.00

Пристапност
Во достапна форма

БРАУНИНГ ТРАГА КАМЕРИ – ТЕМНО OPS АПЕКС : За најдобар тајните трага камера во најмал случај големина, не гледам подалеку од Темнината Ops АПЕКС камери од Браунинг.Овие камери функција невидлива инфрацрвена флеш да се обезбеди играта или да се trespassers на вашиот имот не се открие на камера додека е на снимање слики или видео записи.6 втората обнова време кога земате уште снимки; тоа се јасни, остри 18 MP high-definition фотографии, или 1600 x 900 HD+ видео со звук, од 5 секунди до 2 минути во должина.22 ВТОРИОТ ПРЕДИЗВИКА БРЗИНА - Темно Ops Апекс користи пламнал брзо 0.КАМЕРА КАРАКТЕРИСТИКИ : - 1600 x 900 HD+ Видео клипови со Звук (5 сек.ПАТЕКА КАМЕРА + SD КАРТИЧКА 16 GB + ЧИТАЧ на картички ПАКЕТ - Сите на SD картички се SDHC class 10, обезбедување на најбрз напишете брзини за висока резолуција фотографии и HD видео клипови; SD картичка читателите се совршен начин за да проверите вашите слики од камерата во областа користите вашиот таблет или паметен телефон.) - Слика информации бар прикажува : Време, Датум, Температура, Фаза на Месечината, Barometric - Притисок, Камера ID - 12 volt Надворешна Сила Џек - ги Поддржува до 512 GB SDXC Мемориска Картичка (не се вклучени) - Компактен Случај Големина 4.6 Втората Обнова Време - Illuma-Smart Технологија Автоматски ја прилагодува IR Флеш за Совршен Ноќта на Фотографии - SD-Картичката Управување со Опции - за Долго траење на Батеријата од 6 АА Батерии (не се вклучени) До 8 Мулти Шут Слики; до 8 Брз Оган Слики - Smart IR Видео - Програмабилни Слика Задоцнување (1 sec.Дополнителни функции вклучуваат SD картичка за управување со опции и Паметни IR видео да се задржи на снимање игра во текот на денот.5" - Timelapse Камера Режим плус IR Предизвика Слики - Компатибилен со Браунинг Buck Види Timelapse Гледачот Софтвер - Timelapse Плус Режим на Камера со IR Предизвика Слики - ¼" -20 Tripod Штекер Браунинг Трага Апарати се дизајнирани и произведени со страствен група на ловци кои постојано се стремиме да ја испорача највисоката перформанси трага камери на пазарот преку иновации и cutting-edge технологија.

Главните карактеристики

Избор на клиент