.

.

Exiaquyangt Када за Капење Мат Не се Лизга Цртан филм Автомобил Автобус Авион Шема Када Душеци со Вшмукување Чаши и Мозоци Дупки Бања Мека Showermat 15.7x27.9

Exiaquyangt Када за Капење Мат Не се Лизга Цртан филм Автомобил Автобус Авион Шема Када Душеци со Вшмукување

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБЕДНОСТ И АНТИ ЛИЗГА Не се Лизга бања душеци карактеристики 112 вшмукување чаши кои помагаат да се одржи на местото на мазни површини.Моќен вшмукување чаши понуда за безбедност на заштита на корисниците.ДОБАР СИСТЕМ за одводнување Туш душеци се состои од 98 мозоци дупки, дренажа дупки се овозможи брзо вода навлегла, мат не плови кога кадата е полн со вода.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Безбедна вшмукување чаши пред секоја употреба.Мат само ќе го прикачите на чиста, мазна површина.Не за употреба на текстура, tiled, или не-мазни површини.Не користите бања масла – може да предизвика лизгање.БЕЗ ЛОШ МИРИС и ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ – Направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал кој е мек и издржливи, нашите туш мат е изграден за да трае.ПВЦ материјал, исто така, е инертен и безбедно, која го спречува акумулација на органски несакани, на тој начин го попречува лоша миризба во иднина.тоа е исто така многу лесно да се чисти туш мат, можете едноставно да ја исплакнете тоа, четка или дури и перење со машина.Туш душеци за врнежи анти се лизга се совршени за домови, спортски сали,, фитнес вани, тушеви, хотели и модерна бања бањи.Исто така погоден за вашиот сакан домашни миленици.HEOEH е посветена на вашето задоволство, ако имате било какви прашања или не се задоволни, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш преку е-маил и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Боја : Мулти 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент