.

.

Reebok Една Серија Tee Кошула

Reebok Една Серија Tee Кошула

DEN 216.00

Пристапност
Во достапна форма

Рециклиран Полиестер/Rayon/Памук.Увезени. 63% рециклиран полиестер / 19% viscose / 18% памук, еден дрес.Наменета за : Обука за вежбање.Редовно се вклопуваат.Speedwick ткаенина фитили пот да ви помогне да останете свежи и суви.Crewneck.Се обучуваат тешко во овој жените тренингот т-маица.Пот-wicking ткаенина ви помага да бидете кул и сува во текот на интензивна сесии.Длабоко цепнатинки го прави лесно да се движи во.

Главните карактеристики

Избор на клиент