.

.

Виткање када Paddling базен Домаќинство укината Затворен када, возрасни автобус барел СПА кадата, со Затворен када маска, деца преносни едноставна туш, лесна инсталаци

Виткање када Paddling базен Домаќинство укината Затворен када, возрасни автобус барел СПА кадата, со Затворен

DEN 5755.44

Пристапност
Во достапна форма

-Constretched внатрешната топлина и шест-слој дебел памук влошки за издржат надворешниот студ. -Во согласност со повеќето туш.Поддржува возрасни до 180 см висина. -6 висок притисок термички синтеза поддршка е повеќе робустен. -Двонасочно дренажа порта за поцелосен дренажа. -Aneless едноставен и лесен за инсталација.Можете да ги зачувате простор, бидејќи може да се свитка тоа ако не го користите.Неименуван : Виткање Bathbucket Material : полиестер peacin Size : 70 * 65 cm Remarks : 1. Прирачник за мерење може да има големина од 1-2 cm грешка.2. Боја може да се разликуваат во зависност од мониторот е difference For долгорочни транспорт, предмети може да бидат оштетени за време на транспортот.Ако објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине повратни информации, ве молиме да се разбере!Тоа не е само када, тоа е под заштита на возрасни, но исто така може да се користи како бебе е гумени базен.заштеда на повеќе простор.Многу погодна за мали станови или куќи.Дури и во еден мал простор, можете да уживате во забавата на капење.

Главните карактеристики

Избор на клиент