.

.

6 Инчен Кука и Јамка Пескарење Дискови 30 Пакет 1000 1500 2000 3000 5000 10000 Ронки Високи Перформанси парична Казна Sandpaper Алуминиум Оксид Влажно и Суво Пурпурна Песок Хартија за

6 Инчен Кука и Јамка Пескарење Дискови 30 Пакет 1000 1500 2000 3000 5000 10000 Ронки Високи Перформанси парична

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

СУПЕР парична КАЗНА во СОБАТА : POLIWELL 6 инчен високи перформанси, пескарење дискови - парична казна од 1000 1500 ронки, многу фини 2000 ронки, дополнителна парична казна од 3000 ронки, супер парична казна од 5000 ронки, ултра парична казна 10000 ронки.За вашиот одлична супер огледало-мазен изглед.Се постигне гланц!.ВЛАЖНИ ПЕСКАРЕЊЕ ПРАВИ СОВРШЕН : Користете влажни пескарење може да се отстрани голем гребнатини лево со сува пескарење, да се добие дури и заврши.Додадете лубрикант (најчесто вода) помогне влажни sandpaper и материјал, одминуваше ронки честички кои се отстранети, намалување на хаос и scuffing.Влажни пескарење дава вашиот проекти на нула-слободен заврши.ТЕШКО АЛУМИНИУМ ОКСИД МИНЕРАЛНИ : Алуминиум оксид обезбедува мека нула моделот што често е пожелно за завршна обработка и полирање, трае подолго.Кука и јамка подлога, го прават дискот промена брзо и лесно.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : POLIWELL 6 инчен пурпурна пескарење дискови идеален за автомобил боја работни места, авто полирање, гитари, па дури и 3 D графики да им даде супер мазна завршница.WAHT ЌЕ ДОБИЕТЕ : 5 PCS на секој 1000 1500 2000 3000 5000 10000 Ронки POLIWELL циклус пескарење дискови 6 во.Стил : виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент