.

.

1m Црна Облека Плетенка/Кроење со Монистра Ширина 35mm, Плетенки и Други, Скратува, Галантерија

1m Црна Облека Плетенка/Кроење со Монистра Ширина 35mm, Плетенки и Други, Скратува, Галантерија

DEN 556.80

Пристапност
Во достапна форма

Ширина 35 мм.Бисер и lurex плетенка додава стилски изглед на вашиот облека или модни додатоци.Тоа е многу силна, не се флексибилни.Бисерите се цврсто се riveted.Употреба : може да се користи на плетенка да се шие на капути, јакни, здолништа, носии, итн.Тоа, исто така, ќе ги красат домот мебел.Тип на потребната сума на снимката директно во количка поле.Тоа ќе се намали и во целото парче.Ширина 35 мм Бисер и lurex плетенка додава стилски изглед на вашиот облека или модни додатоци.Тоа е многу силна, не се флексибилни.Бисерите се цврсто се riveted.Употреба : може да се користи на плетенка да се шие на капути, јакни, здолништа, носии, итн.Тоа, исто така, ќе ги красат домот мебел.Тип на потребната сума на снимката директно во количка поле.Тоа ќе се намали и во целото парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент