.

.

Архитектура за Деца 12+ & Возрасни Градежни Блокови | Архитектура Русија Модел Поставува за Возрасни да се Изгради | Проект Колекции за Возрасни и Деца 12+ | Градежни Бл

Архитектура за Деца 12+ & Возрасни Градежни Блокови | Архитектура Русија Модел Поставува за Возрасни да се Изгради

DEN 904.32

Пристапност
Во достапна форма

Led Светло Жив се Прикаже : Направете вашиот стационарни видите доаѓаат жив кога ќе ја добиете вашата раце на нашата зграда поставите архитектура за деца!Тоа се одликува со LED светло што го прави овој Wise Play архитектура сет, енергична и полна со живот.Изборот на Модел на Сет : Заврши својата колекција со нашите Русија комплет архитектура која покажува исклучи Москва е историски знаменитости како што е Црвениот Плоштад, на Свети Василиј Катедрала, на Иван Велики камбанаријата, и други.За Деца " Развојни : Поставување на вашето дете за успех, кога тие на проектот изградба на овој Wise Play сет.Тоа е корисна активност да ги развијат своите фината моторика вештини, решавање на проблеми, и креативно размислување.За Возрасни : Градење на овој сет го прави за голем icebreaker кога досада штрајкови или кога вие само треба да се поттикне оние креативни сокови.Откако насобраните, тоа е око-фаќање на décor за вашата канцеларија, спална соба, архитектонско студио, и многу повеќе!.Одличен Подарок Идеја : Кликнете на "Додај во Кошничката" сега и да го направи присутна за да се поттикне подобро поврзување и квалитетот време, далеку од екраните!.Боја : Русија Панорама.

Главните карактеристики

Избор на клиент