.

.

NYCO ПРОИЗВОДИ со Ниска Пена delimer

NYCO ПРОИЗВОДИ со Ниска Пена delimer

DEN 1912.80

Пристапност
Во достапна форма

Специјализирани acidulate смеса.Обезбедува супериорни резултати.Идеален за службата за храна и индустриски апликации.Ниска Пена Delimer содржи специјализирани acidulate комбинација, која тешко се раствора со вода изгради-ups, да се дамки од ' рѓа, вар и скала депозити плус кожата и ги отстранува оксидација во службата за храна, преработка на храна и индустриски/институционални прилагодувања.Може да се користи на киселина безбедно површини вклучувајќи нерѓосувачки челик и алуминиум во службата за храна и индустриски апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент