.

.

Hestan - ProBond Колекција - Професионално Облечени Нерѓосувачки Челик Stockpot, 8 Четвртиот

Hestan - ProBond Колекција - Професионално Облечени Нерѓосувачки Челик Stockpot, 8 Четвртиот

DEN 384.00

Пристапност
Во достапна форма

2.3 mm 3-Ply .Затворена Rim Тела.Вклучува - (1) Hestan Pro Bond 8 четвртиот Тенџере Супа.Запечатени Прирабници - Спакувани со не ' рѓосувачки челик за да се спречи опасна носат и солза.Тие се 100% (навистина) машина за миење садови безбедно засекогаш, без остри рабови некогаш.Флеш Заковки - Готвач-инспириран флеш заковки, направи Hestan садови лесно да се чисти од спречување на храна изградена.Тие се исто така се идеални за редење и гнездење.Pro Core Алуминиум - ексклузивни тројна врзани нерѓосувачки челик база обезбедува 35% поголема топлина спроводливост.Што значи побрзо, повеќе во согласност греење, плус побрзо закрепнување време да остане во контрола на температурата и времето.Hestan е Pro Bond Колекција е рерна и бројлери безбедно; толерантни на топлина до 600°F. Големина : 8 Четвртиот.

Главните карактеристики

Избор на клиент