.

.

Pendaflex Манила Крајот-Табот Fastener Папки, Писмо, Големина, 1 Fastener, Манила, Директно Намалување, 50/BX (H10U1)

Pendaflex Манила Крајот-Табот Fastener Папки, Писмо, Големина, 1 Fastener, Манила, Директно Намалување, 50/BX

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Основни манила папка со 1 врзани 2" fastener.Армирано-straight-намалување на јазичиња се постигна за совршен етикета поставеност.Писмо со големина 1 врзани 2" fastener во позиција 1. Обезбедува дупка-удирани со тупаници трудови за размена на инстант организација.Кутија од 50 папки.Опис на производот Pendaflex Манила Крајот-Табот Fastener Папки се секојдневна основа за ефикасно полица поднесување.Овие директориуми се 1 врзани 2" fastener да се задржи трудови уредно во место.Армирано-straight-намалување на јазичиња се врежана и постигна за совршен етикета поставеност.Писмо големина. 50 По кутија.Од Производителот Крајот-табот датотека папки функција двојно-ply табовите и 2" капацитет врзани сврзувачки елементи да се организираат и да се задржи трудови безбедна внатре папка.Направени од тешка категорија, 11 точка акции.

Главните карактеристики

Избор на клиент