.

.

ExBePe Задебелена и без Мирис Гумени Удирање Торба за Деца Боксерска Вреќа за Возрасни Самостојна Спортска Торба за Деца Карате Taekwondo ММА Тренинг со Inflator Најдобри Игр?

ExBePe Задебелена и без Мирис Гумени Удирање Торба за Деца Боксерска Вреќа за Возрасни Самостојна Спортска Торба

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

24 инчи широка база.Боксерска Вреќа за Деца & Возрасни : 63inch висока, 24inch широк, погоден за Деца над 3 и возрасните лица , и погодна за многу прилики, како што е дом, канцеларија, отворено и така натаму.Самодоверба.Ако сакате да ја разбивам на надувување удирање торба, можете да користите хард слама Вертикален вметната во гумени устата.надгради ПВЦ 7 материјал повеќе подобри од другите пвц.Искрена Служба : Ex Be Pe само обезбедува високо-квалитетни производи.надгради ПВЦ 7 материјал повеќе подобри од другите pvcsoft рака се чувствуваат здравје и odorless0.3мм подебели design100% инфлација experiment1000 бокс experiment24 инчи широка база. 100% инфлација експеримент.Рака-око интеграција.Придобивки : Деца може да остане подалеку од електронски игри за расте поздрав,кренат во воздух гимнастик е погодна за деца обука ММА, Карате, Taekwondo, Удар.Тоа може да биде vented и задно кога не е во употреба.100-процентно-ПВЦ.Отворете белата капакот во долниот дел на боксерска вреќа, се надвор од внатрешната капак, пополнете го со околу 40% вода или на песок, и ги заостри lid Open воздухот вентил на дното и да се пополни на дното со air Inflate горниот дел од околу 90% се Надува средниот дел до удирање торба исправени, околу 80% надуени.Отворите за воздух вентил на дното и да се пополни на дното со воздух.Ако имате било каков проблем, можете да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 часа.Отворете белата капакот во долниот дел на боксерска вреќа, се надвор од внатрешната капак, пополнете го со околу 40% вода или на песок, и затегнете го капакот.Се згусне и Зголемена : Удирање торба за деца е задебелена површината и проширува baseplate дизајн, нема воздух истекување и анти-напад.Возрасните можат да се пропустливи нивните емоции и да се релаксираат, која е погодна за семејна хармонија и физичко и ментално здравје.

Главните карактеристики

Избор на клиент