.

.

Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носителот на MT2 MT3 MT4 Morse tapper носителот ER16/ER20/ER25/ER32 +9PCS Пролет collet за CNC Мелничката Струг алатка конус morse (Дупка со Дијамета?

Месо тело Школка Лице Мелница Арбор Адаптер Носителот на MT2 MT3 MT4 Morse tapper носителот ER16/ER20/ER25/ER32

DEN 1379.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа фабрика носителот собата е погодна за двете двојно заврши и една заврши, што е повеќе погодно.Најчесто е потребно видови, detailer, погруб и finisher направи совршена комбинација со голема вредност.Преку загрева и угасне,цврсти тешко со добра амортизирање ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент