.

.

Modway Lippa 78 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса со Бел Дрво Врвот и Црна База

Modway Lippa 78 Овален Облик на Средината Век Модерна Трпезариска Маса со Бел Дрво Врвот и Црна База

DEN 4242.00

Пристапност
Во достапна форма

МОДЕРНАТА ТАБЕЛА - определувачки парче за модерен стил, Lippa е карактеристичен изглед и минималистички силуета се дополнети со својата органска форма, создавање на иконите трпезариска маса со современ шмек.Трпезарија UPDATE - Идеално за појадок јадење, кујна, или трпезарија, овална трпезариска маса може да се пофали со ретро изглед кој е забавно и функционална.Во 78 инчи широка, Lippa удобно се вклопува осум столици.ДИМЕНЗИИ : Вкупно 78.5" L x 47" W x 29.5" H | Табела Врвот Димензија 78.5" L x 47" W x 1/2" H | Табела Нозе Димензија Беа 25,5" W x 27.5" H. ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Дизајнирани со секојдневна употреба во умот, овална tabletop има трајни чип-отпорни бела лакирани заврши над МЕДИЈАПАН и седи на врв на здрав прав-обложени алуминиум метална база.Како одраз лесна органска форма и безвременски форма, Lippa трпезариска маса стана симбол на модернизам, за во текот на изминатите 60 години.Освежете го вашиот décor со овој сестран среден век во модерната трпезариска маса.Боја : Црна База/Бела Врвот | Големина : 78 во Овална.

Главните карактеристики

Избор на клиент