.

.

Градина Црево Брзо се Поврзете 1/2 3/4 Внатрешната Нишка Брадавица Фитинзи Нерѓосувачки Челик Тапа Адаптер Брзо се Поврзете Фитинзи (Боја : 3I4 инчен да 1I2 инчи)

Градина Црево Брзо се Поврзете 1/2 3/4 Внатрешната Нишка Брадавица Фитинзи Нерѓосувачки Челик Тапа Адаптер Брзо

DEN 534.24

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за сите градинарски црева, наводнување уреди, млазници, sprinklers, млазници, итн.Метод на конекција : навој конекција.Големина : 1/2" 3/4" внатрешната нишка.Течност тип : масло, вода, гас.Поле на примена : пневматски делови, водоводни приклучоци, водоводни приклучоци.Тоа е произведен со прецизност во изработката, не истекување вода, е издржлив, и е лесно да се размонтираат и соберат.100% сосема нов и висок quality Easy да се инсталира, погодно за надворешна useproduct информации : Име : 1/2" 3/4" внатрешната нишка connector Material : Нерѓосувачки steel Color : silver Connection метод : навој connection Size : 1/2" 3/4" внатрешна thread Fluid тип : масло, вода, gas Scope на примена : пневматски делови, водоводни приклучоци, водовод fittings Application : наводнување, цевки connection The пакетот вклучува : 1 x 1/2" внатрешната нишка од не 'рѓосувачки челик connector Either1 x 1/2" да 3/4" внатрешната нишка од не ' рѓосувачки челик connectornote : големината е мерени рачно, ве молиме овозможи мало мерење грешки.Поради бојата на екранот на различни монитори, бојата на фотографијата може да биде малку различен од вистинскиот производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент