.

.

Karltion ВЕЧЕРАМ Гребло - 3 Парчиња Прилагодливи Алуминиум ВЕЧЕРАМ Гребло Легура Вратило Гребло Одбор Paddles со Стаклени Влакна Ножот за Сурфање, Лебдат,Вода Спорт

Karltion ВЕЧЕРАМ Гребло - 3 Парчиња Прилагодливи Алуминиум ВЕЧЕРАМ Гребло Легура Вратило Гребло Одбор Paddles

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

DURABLEs многу преносни и погоден за патување околу со вашиот ВЕЧЕРАМ и тоа трае само секунди за да се соберат или да се прекине.Со својот канал на проширување и појавување cleat систем, става крај на користење на дополнителни сили, додека за заклучување на вашиот прилагодлив систем.Тоа осигурува дека дршката и сечилото се секогаш наредени правилно.На Karltion 3 Дел Гребло е многу добро познат на сите круг на ножот што одговара на секој тип на paddler, од почетници до светот велосипедисти како тоа обезбедува директен, моќни и сигурни удар во секое време.На Karltion е совршен за било кој тип на paddlers едноставно затоа што на квалитетот на изградбата, како и неговите карактеристики кои се спакуваат во овој мал 3 парче пакет, што го прави оди-да за преносливост, сила и енергија, поради неговата teardrop ножот.Со својата teardrop ножот и нови 4 изрече конкавна, тоа го прави сакате да го користите вашиот гребло до својот максимум, дури и кога гребло не е целосно потопен.

Главните карактеристики

Избор на клиент