.

.

UGG W Жените Quilted Перформанси Техника Ракавица

UGG W Жените Quilted Перформанси Техника Ракавица

DEN 1798.80

Пристапност
Во достапна форма

Сите временски ткаенина.Вистински Проводници Кожа Дланка.Вистински Овча уреденост. 100% Поли Sherpa обвивка.Вистинска кожа UGG логото табличка.Направен од нашите разноврсна сите временски услови ткаенина, ова quilted ракавица е наредени со luxe sherpa и карактеристики вистински овча трим низ ткаенината, плус проводен кожа дланка за лесна паметен телефон го користите.Пар со puffer палта и сплетам капи.

Главните карактеристики

Избор на клиент