.

.

Среќен Продажбата HSRSB-WHBLCH4, Јапонски Стил Керамички Чаши Ориз, Супа, Житарки, Десерт Чинии 4 pc, White & Сина боја на Цреша

Среќен Продажбата HSRSB-WHBLCH4, Јапонски Стил Керамички Чаши Ориз, Супа, Житарки, Десерт Чинии 4 pc, White

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Среќен Продажбата HSRSB-WHBLCH4, Јапонски Стил Керамички Чаши Ориз, Супа, Житарки, Десерт Чинии 4 pc, White & Сина боја на Цреша.Сет од 4 чаши во White & Сина боја на Цреша дизајн & направени од високо квалитетна керамика.Сад Димензија - 4.5"D x 2.25"H и Сад Капацитет - 10 fl мл.Микробранова & машина за миење Садови безбедно.Боја : White Blue Cherry.

Главните карактеристики

Избор на клиент