.

.

StartFine Риба Лента Жица Puller Преку Ѕид со Преносливо Чување Торба Жица Threader Риба Кабел Плус Риба Кабел Fastener 6MM 82 ft

StartFine Риба Лента Жица Puller Преку Ѕид со Преносливо Чување Торба Жица Threader Риба Кабел Плус Риба Кабел

DEN 1178.40

Пристапност
Во достапна форма

Како да се Користи?Ве молиме да Обрнете Внимание Подолу : Прво, линија цевка треба да се отвори правилно (на лактот е најдобро свиткана со цевка бендер), поправи линија цевка.Уште една страна се поврзани со риба лента, што го прави жица и риба лента поврзете цврсто.Боја : Црвена + Црна. 3 Основни Плетенка МИЛЕНИЧЕ риба лента е прилично силен.И уникатен метод на конекција го прави тоа издржлив и лесен живот.со влечење на сила, Мали триење и силна Продорен, Риба Кабел помага монтери се кандидира мрежа и енергетски кабли дома и во канцеларија.Риба Лента Puller не ќе се скрши ако се наведнуваат премногу, и тоа ќе не навивам многу. ⭐【Риба Лента Fastener】Риба лента fastener се користи за да им помогне на риба лента повеќе лесен за употреба.Тоа има силно влечење, добра флексибилност, Анти-стареењето и висока температура. ⭐【Совршен Флексибилност и Цврстина】Риба снимката е направена од на ПЕТ материјал.Нашите МИЛЕНИЧИЊА Риба Лента има силно влечење, добра флексибилност, Анти-стареењето и висока температура. ⭐【360° Достапни Главата на Воланот】Главата на воланот, на крајот од челик жица е 360° на располагање, многу е лесно да се среќаваме преку наведнува. 【Спецификација】Риба Кабел со Дијаметар : 6mm, Должина : 82 FT(25 M).Следно, се помине секој крајот на Риба лента преку цевка линија, и вади еден мал сегмент од риба кабел во друг крај.

Главните карактеристики

Избор на клиент