.

.

Fo32won LED Flameless Коси Свеќи Батеријата Управува со Треперење 3D Пламен Фитил, Бреза Кората Вистински Восок Прозорец Свеќи со Тајмер и Далечински управувач, 9.5 Инчи Трепе?

Fo32won LED Flameless Коси Свеќи Батеријата Управува со Треперење 3D Пламен Фитил, Бреза Кората Вистински Восок

DEN 1012.80

Пристапност
Во достапна форма

Тие ќе бидат совршена декорација за windowsills, камини и јадење маси.Автоматски Тајмер : Секоја свеќа има 24-часовен циклус на тајмер кој се врти на и надвор, во исто време секој ден.Секој батеријата коси свеќа е целосно и точно тестирани пред продажба.Продолжи квалитет, им Служи на клиенти, ги Слушаат мислењата, да се Создаде вредност.Реални Изгледот и 3 D Фитили : На бреза кората изглед на LED електронски свеќи направете го тоа лесно да се вклучат во фестивалот или вашиот дом декоративен стил.Посветена на создавање на квалитетни производи за клиенти, да се донесе семејството топлина свеќи.Изменетите свеќа база е направен од гума за да се приспособат на повеќето основи, носители или centerpieces на пазарот.ВКЛУЧИ/ИСКЛУЧИ свеќи со далечинското.ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ : .Тие може да биде посебен и изненадувачки подарок за вашите пријатели.Треперење на Светлината или на Нормално Светло.Кога ќе ја одберете 4 часовен тајмер, тоа ќе го исклучи по 4 часа и се претвори во исто време следниот ден.Можете да изберете осветлување режим според сцена што ви се допаѓа, треперење или нормално.

Главните карактеристики

Избор на клиент