.

.

Американскиот Стандард 0124.024.020 Другар Ѕид Потоне со Ѕид Закачалка, Бела

Американскиот Стандард 0124.024.020 Другар Ѕид Потоне со Ѕид Закачалка, Бела

DEN 2351.04

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект е Американски Стандард 0124.024.020 Другар Ѕид Потоне со Ѕид Закачалка, Бела.Целта на употреба за Молк Тела, Бања Чешми и Додатоци.Овој производ е произведен во Мексико.На ѕидот висеше потоне за ѕид закачалка.Стаклестото кина. 4-Инчен центар тапа дупки.Сапун депресија и тапа помеѓу.Ѕидот закачалка вклучени.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент