.

.

TOPBATHY Анти Лизга Налепници Ајкула Када Decal Не се Лизга Paster Applique за Бања Бања Туш Кадата Кади Базен (Сино) 5pcs

TOPBATHY Анти Лизга Налепници Ајкула Када Decal Не се Лизга Paster Applique за Бања Бања Туш Кадата Кади Базен

DEN 1291.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени од премиум материјал, водоотпорен, трајни и практични.Силна адхезија и лесно да се инсталира.Спречување на несреќи.Овие анти-лизга налепници може да го направи бања време побезбедно и повеќе забава.Може да се користи на лизгава површини како што се бањи, кујни, скали и на други места во домот, за да помогне да се спречи лизгање и паѓање.Description The налепници се произведени за подобрување на влечење во сите видови на лизгава места без разлика дали на бања, бања кат, чамци, скали и повеќе.Само кора, се држи, и done.Ајкула облик дизајн им овозможува да биде убаво и симпатична декорација.Двете возрасни и деца ќе го сакам како практичен објект.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : ПВЦ.- Големина : Прибл. 13 x 8.6 cm/ 5.12 x 3.4 инчен (Lx W).Пакет Including5 x Када Не се Лизга Налепница.

Главните карактеристики

Избор на клиент