.

.

VEVOR 15L Надгради Ултразвукови Почиста (600W Грејач,360W Ултразвучно) Професионални Дигитални Лабораторија Ултразвучно Делови Почисто со Грејач Тајмер за Стакло Стомато

VEVOR 15L Надгради Ултразвукови Почиста (600W Грејач,360W Ултразвучно) Професионални Дигитални Лабораторија

DEN 1684.80

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Квалитет : Капацитет на Резервоар : 15 L; Топлинска Моќност : 600 W; Ултразвучно Моќ : 360 W; Фреквенција : 40 KHz.Изградени со 304 од не ' рѓосувачки челик,.Интегрален deisgn, нема вода истекување.Одличен производ за чистење работи, да се добие сосема нов s површина, долга дупка, пукнатина и засолниште.Ви даде сосема нов & сјајна точка по целосно се мијат, без оштетување на нив!.

Главните карактеристики

Избор на клиент