.

.

Рамен Лента Кабел, Големи Легури Структура Трајни Челици Рамен Кабел Сигурен за V400/V410 Подлога

Рамен Лента Кабел, Големи Легури Структура Трајни Челици Рамен Кабел Сигурен за V400/V410 Подлога

DEN 1039.20

Пристапност
Во достапна форма

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Високо‑квалитетни материјали+професионална изработка, кој го прави лесен, трајни и високо сигурен. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】По професионална изработка, намалување и интерфејс се точни, што го прави лесно да се инсталира во правилна положба. 【ЛЕГУРИ СТРУКТУРА】Тоа е изработен од легура структурни челик и има висока затегнувачка цврстина и принос сооднос, висока цврстина и замор сила. 【ПОСВЕТЕН ЗАМЕНА】Замена на оштетените, скршени и неупотребливи оригинални делови можат соодветно продолжување на работниот век на вашата опрема. 【ДЕЛОКРУГ НА ПРИМЕНА】Оваа рамни кабел додаток е одлично изработка и лесен за инсталација, и е погоден за V400 / V410 подлога.Функција : 1. Овој стан кабел додаток е одлично изработка и лесен за инсталација, и е погоден за V400 / V410 подлога.2. Тоа е изработен од легура структурни челик и има висока затегнувачка цврстина и принос сооднос, висока цврстина и замор сила.3. Замена на оштетените, скршени и неупотребливи оригинални делови можат соодветно продолжување на работниот век на вашата опрема.4. Високо‑квалитетни материјали+професионална изработка, кој го прави лесен, трајни и високо сигурен.5. По професионална изработка, намалување и интерфејс се точни, што го прави лесно да се инсталира во правилна положба.Спецификација : Предмет Тип : Рамни Cable Material : Легури Структурни Steel Compatible : За V400 / V410 Подлога Пакет Листа : 1 x Рамен Лента Кабел.

Главните карактеристики

Item Type:
Flat Cable
Material:
Alloy Structural Steel
Compatible:
For V400 / V410 Pad
Package List:
1 x Flat Ribbon Cable :
Избор на клиент