.

.

MagiDeal Прилагодлива Должина 41.5-70cm/ 16.3-27.5 Телескопски Чип Гребло Казино Снабдување

MagiDeal Прилагодлива Должина 41.5-70cm/ 16.3-27.5 Телескопски Чип Гребло Казино Снабдување

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

70cm Покер Чип Притисни Чипови Harrow Collecter Флексибилни Метал Чипови Скара Целна Телескопски Гребло Род Бар Покер Масата Додатоци.Материјал : Акрилик гребло главата+Нерѓосувачки Челик пол+ABS справи.Должина : Околу. 41.5-70cm/ 16.3-27.5 инч.Ширина : Прибл. 25cm/ 9.84 инч. 1 Парче Телескопски Чип Гребло.

Главните карактеристики

Избор на клиент