.

.

OELFFOW LED Светло Ефект полнење Компатибилен со Лего 21042 Архитектура Статуата на Слободата Блок Модел (Модел не се Вклучени)

OELFFOW LED Светло Ефект полнење Компатибилен со Лего 21042 Архитектура Статуата на Слободата Блок Модел (Модел

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Не електроника знаења потребни!.Осветлување ефект сет на OELFFOW Светлина во Собата е многу добар add-on!.УПОТРЕБА : светилка група се користи за да се Архитектурата Статуата на Слободата модел(Модел не се Вклучени).СОВЕТИ : Користете мали Пинцети и три АА Батерии, или USB Полнач и Напон треба да биде помалку од 5 V за да се избегне горење.Ова високо детални модел сликовито репродуцира Статуата на Слободата откако ќе инсталирате led комплет.кој ќе биде многу очигледна оптимизација.Доаѓа со боја инструкции за инсталација, упатството за корисник и оператор на картичката, кој постепено ви помогне да инсталирате светлина комплет лесно.OELFFOW Осветлување Колекции се доставени во здрав, печатени кутии.Сите содржини се спакувани поединечно и во пластични кеси.Тоа ќе го прави совршен приказ парче за дом или канцеларија.Ве молиме топло забележав дека само светлината комплет е за продажба и блокови не се вклучени во пакет.По собранието, моделот е ставен во темница.ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА : инсталација на светилка единица е завршен според вашите желби.Да потрае некое време да се размислува преку чекори и сигурен Сум дека ќе уживам во тоа.Кога прекинувачот е вклучен, моделот ќе се емитуваат убава и шармантна светла, што е многу кул.Откако напојување, тој ќе светне вашиот модул свет!.【Модел не се Вклучени!】【Модел не се Вклучени!】【Модел не се Вклучени!】.Сите дополнителни блокови кои нудат вие всушност доаѓаат од Лего.PORDUCT ФУНКЦИЈА : Светлината е направена со употреба на оригиналниот материјал чисто рачно изработени.Додадете дел од историјата до каде што сакате.Бидете внимателни при ракувањето жици, како тие се малку кревка.

Главните карактеристики

Избор на клиент