.

.

Carhartt Жените Оригинални Одговара Руно Наредени Crawford Панталона

Carhartt Жените Оригинални Одговара Руно Наредени Crawford Панталона

DEN 1438.32

Пристапност
Во достапна форма

98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење. 8-Унца, 98% Памук/2% Spandex платно. 4-Унца 100% Полиестер руно обвивка.Солиден flex трајни водат технологија за олеснување на движењето.Средината на пораст; седи малку под половината.Корселе изградба обезбедува покриеност со не gapping.одговара тип : Редовни.Изграден со солиден flex технологија, crawford е конструиран за да се водат на тешки работни денови.

Главните карактеристики

Избор на клиент