.

.

Кул Taekwondo Змеј Кошула - Гроздобер Стил Tae Квон Дали Tee

Кул Taekwondo Змеј Кошула - Гроздобер Стил Tae Квон Дали Tee

DEN 2148.00

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Taekwondo Е Начинот На Рака И Нога и произлегува од Кинески боречки вештини и Карате.Ова неверојатно потресен Tae Квон Дали TShirt е за некој во Боречки Вештини и сака овој спорт.Дури и за ММА Карате кик-бокс и ММА добра како тренингот tee.TKD, Tae Квон Дали, Tae Kwon Do, Taekwon-Do, Tae-Квон-Не, Taekkyon, Subak, Gwonbeop.Целосен контакт спорт со впечатлива и удирање.Оваа корејски Боречка Вештина се фокусира на брза техника, се врти удари и високи удари и скокање.Одличен подарок за празници!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Ова илустрирано потресени гроздобер стил кошула е совршен за Taekwondo Љубовници или секој кој е лекар на оваа боречка вештина.

Главните карактеристики

Избор на клиент