.

.

Змеј Стакло Мартини Очила, Изолирани Двојно Ѕидови Коктел-Чаши, Премија Пакување за Божиќ Подароци, 7-Унца, Сет од 6

Змеј Стакло Мартини Очила, Изолирани Двојно Ѕидови Коктел-Чаши, Премија Пакување за Божиќ Подароци, 7-Унца,

DEN 1559.76

Пристапност
Во достапна форма

STEMLESS МАРТИНИ СТАКЛО во СОБАТА : елегантна форма направени за ладење на пијалоци, овие очила се одржи на 7 мл.секој што ги прави идеални за коктели, виски, виски, вино и алкохолни пијалоци.ПОСТУДЕНО И НОВАК КОКТЕЛИ : двојно ѕидови изолирани дизајн помага да се задржи ладни пијалаци температури да се чува вашите пијалаци повеќе пријатно, свежи и вкусни.СОВРШЕН ПОДАРОК : Прави прекрасен избор за коктел мартини и љубовници, и доаѓа во спремен-за-тековно луксузен подарок пакување.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Кристално јасно, lead-free, висок квалитет на стакло што е фрижидер и замрзнувач безбедно.Погоден за секојдневна употреба и лесно да се чисти.ПОСВЕТЕНА НА ИЗВОНРЕДНОСТ : Dragon Стакло е посветена на вашата доверба и задоволство.Купувањето доаѓа со легендарниот услуги на клиентите, цел живот ограничена гаранција, како и гаранција за парите назад.Уживате во сладок коктел, мраз ладно алкохол, или свежи возрасни пијалок со двојно ѕидови мартини чаша направени за шарени cosmopolitans!Дизајнирани специјално за задржување пијат температури, овие добро стокмено очила направи совршен прилог на голема партија, одбележувањето на годишнината, хостинг пријателите или едноставно уживање во шарени пијалок.

Главните карактеристики

Избор на клиент