.

.

Carhartt Жените Flex Дише Spandex Работа Ракавица

Carhartt Жените Flex Дише Spandex Работа Ракавица

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

93% Полиестер, 7% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Текстура spandex школка.Засилен палецот и прст седло.Страна vented ткаенината со синтетички повлече.Текстура, дише spandex школка со синтетички дланка - Засилен палецот и прст седло - Страна vented ткаенината со синтетички повлекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент