.

.

Agalima Органски Автентични Sweet & Кисело Пијат Микс, Сите Природни, 1 Литар (33.8 Fl Мл) Стаклено Шише, Поединечно Заградени

Agalima Органски Автентични Sweet & Кисело Пијат Микс, Сите Природни, 1 Литар (33.8 Fl Мл) Стаклено Шише, Поединечно

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

ИСКУСТВО АВТЕНТИЧНИ SWEET & КИСЕЛО : Agalima Органски, Сите Природни Sweet & Кисело се Меша во 1 Литар стаклено шише.НАШИТЕ СОСТОЈКИ : Една- - цедени лимони, чиста шеќерна трска и Халиско сини агаве нектар доаѓаат заедно за да се создаде курва и кисела само-гмечи вкус кој седи право во билансот на слатка и кисело.ЗОШТО ЕДЕН ПРИТИСНЕ СОК : Еден presssed Сок вкусови само-гмечи.И, бидејќи сите ние сме за автентични, тоа е само сок што ги задоволува нашите стандарди.СИТЕ ПРИРОДНИ : Дозволете природата земе својот тек - Agalima природно ќе ги преземе за златна боја, како што возрасти и пулпа постепено ќе се решат.Само тресат и уживајте!.СОВРШЕН МЕКСИКАНСКАТА МАРГАРИТА : Комбинираат 2 Мл на текила, со 4 Мл Agalima, се тресат и со мраз и служат на сол-rimmed стакло.

Главните карактеристики

Избор на клиент