.

.

Пескарење Дискови 6 Инчен,Зелена Филм 6 Дупка Dustless Кука и Јамка Влажно и Суво 400 Ронки Sandpaper за Случаен Орбитал Сандер,Круг Песок Хартија за Машини и Автомобилската М?

Пескарење Дискови 6 Инчен,Зелена Филм 6 Дупка Dustless Кука и Јамка Влажно и Суво 400 Ронки Sandpaper за Случаен

DEN 330.96

Пристапност
Во достапна форма

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】-30 КОМПЈУТЕРИ 6inch 6 дупка 400 Ронки зелена филм кука и јамка пескарење дискови. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】-Направени со индустриски одделение премиум циркони жито за високо мелење ефикасност, издржливост,остар,таа обезбедува брз,исклучително Долготрајни намали со согласност нула шема авто тело и сликарство,дрво работи,метал полирање, fiberglass, primers и пластика. 【ПРАШИНА СЛОБОДНИ】- Пред-удирани со тупаници 6 дупки за прашина пикап,не треба да се грижите за прашина менаџмент,Кука и Јамка дизајн за Брзо и Лесно Отстранување на Дискови. 【ЕЛЕКТРОСТАТСКО ПЕСОК-САДЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА】обезбедува ронки дистрибуирани homogeneously,анти-статички,носат отпор и спречува затнување,Па тоа нема да се распадне,солза или да се урнат исклучување во текот на користење,Посекотини побрзо и Трае подолго отколку конвенционалните пескарење дискови. 【ТРАЈНИ ФИЛМ-ПОДДРШКА ПОДДРШКА】-Полиестер филм-поддршка е повеќе траен отколку типични хартија, поддржан од sandpaper,водоотпорен,солза-отпорни и добро флексибилност.Ќе не е лесно да се пробие и да го оштети за време на употреба,трајни поддршка залага за работа на влажни и суви површини,Погоден за влажно пескарење и сува пескарење.Моделот Име : 400 Ронки.

Главните карактеристики

Избор на клиент