.

.

Truwheelz Ролери за Девојки, Деца Ролери со светне Тркала, Виножито Ролери за Години Децата на Отворено во Затворено Прилагодливи 4 Големини

Truwheelz Ролери за Девојки, Деца Ролери со светне Тркала, Виножито Ролери за Години Децата на Отворено во Затворено

DEN 1295.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ПРИЛАГОДЛИВИ РОЛЕРИ : Truwheelz Ролери може да се прилагоди 4 големини според вашите деца' нога големина.Ако вашиот детето' спортски insole должина од 5.5" 6,5", Мали(7 C-10 C НАС) Truwheelz Ролери ќе биде совршен ролери за деца раст.Совети : Ако децата' нозе големина е 10 C големини, ве молиме да ги купите Медиум(10 C-13 C НАС) големина за вашите деца' раст.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : појавата на Truwheelz Ролери усвојува деца' омилен виножито шема дизајн.Кога тоа е под зраците на сонцето, Тоа ќе биде glitering.И 8 тркала на Truwheelz Ролери се осветлени тркала.Сите тркала ќе сјај шарени кога уметничко лизгање со ролери, лизгалки.Особено во текот на ноќта, вашето дете мора да биде најмногу сјајна ѕвезда.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Truwheelz Ролери функција врвен квалитет компоненти.На лагери за тркала се високи перформанси ABEC-7 целосна прецизни лежишта. 8 тркала се СТП тркала и нивните durometer е 82 A.Супериорен квалитет Truwheelz Ролери се совршени за мазна и течно плови во затворен простор (подрумски кат, лизгалиштето, итн.) и на отворено (тротоарот, улица, и кои било други се изедначи на патот).СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Ролери е многу популарен спорт.И Truwheelz Ролери се многу погодни за ролери почетници, па дури и деца од дете.Ако вашите деца сакаат овој спорт, Truwheelz Ролери ќе биде вашето дете е најдобар пријател на начин за учење на ролери.Изберете нашите ролери за вашите деца!И да уживате во pleasantest плови кога тие се носат овие ролери ролери.ЗАТОПЛУВАЊЕ УСЛУГА И ПО-ПРОДАЖБАТА на ЗАШТИТА : Детето' безбедноста и вашето задоволство се нашата определба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вие дефинитивно ќе добиете одлична корисничка поддршка и обезбедување на квалитет.Wheelkids Виножито ролери се прилагодливи која може да се зголеми со деца, деца очекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент