.

.

XINHAUNG Мини Пари Валута Пребројување на Машина Корисна Сметка Парични Банкноти Контра Пари AC или Батеријата Напојува за Лажни Пари Долар ЕУ за НАС

XINHAUNG Мини Пари Валута Пребројување на Машина Корисна Сметка Парични Банкноти Контра Пари AC или Батеријата

DEN 2094.00

Пристапност
Во достапна форма

Корисна бил контра за броење само, не тестирање, заштеда на време и трошоци за работна сила.Брзо расте : околу 600 записи во минута; Голем пребројување капацитет : 120 стари записи / 150 нови записи еднаш.Големина на преброим сметка : 130 * 50mm(мин.), 180 * 100mm(макс.). 2 напојување начини : AC кабелот за напојување за затворен простор, вметнете 4 * АА батерии за на отворено.Притиснете на "start" да се смета на нов оџакот на сметка; Притиснете го копчето "ADD" да ја пресметаме вкупната количина на неколку купишта на сметка;.Корисна пари контра, брзо расте, висока пребројување капацитет, со 3 бројки се прикаже.Напојува бу батеријата или AC кабелот за напојување, тоа може да се користи и во затворени простории и на отворено.Лесен за употреба, заштеда на време и трошоци за работна сила.Карактеристики : За пребројување на сметка на квантитетот само, не тестирање, заштеда на време и трошоци за работна сила. (Не може да се пресмета вкупниот износ на сметката.)Брзо расте : околу 600 записи во минута; Голем пребројување капацитет : 120 стари записи / 150 нови записи еднаш.Големина на преброим сметка : 130 * 50mm(мин.), 180 * 100mm(макс.).2 напојување начини : AC кабелот за напојување за затворен простор, вметнете 4 * АА батерии за на отворено.Притиснете на "start" да се смета на нов оџакот на сметка; Притиснете го копчето "ADD" да ја пресметаме вкупната количина на неколку купишта на сметка.3 цифри екранот бил количина директно.Практични и лесни, преносливи да се носат.Употреба : се смета на истата серија на записи повеќе од еднаш, многу е препорачливо да се обезбеди прецизност.Спецификации : Броење на ветер : 600 сметки по minute Countable Оџакот Количина : 120 стари записи / 150 нови bills Size на Преброим Сметка : 130 * 50mm(мин.), 180 * 100mm(макс.)Екран : 3 цифри (max. 999)Приклучок : EUInput : 100 - 240 V 50/60 HZOutput : 6 V 1500m ABattery Тип : 4 * АА батерии (Не се вклучени.)Потрошувачка на енергија : 2 watts Item Големина : 18.7 * 9.5 * 7cm / 7.4 * 3.7 * 2.8"Објект Тежина : 383g / 13.5 oz Package Големина на : 20.5 * 12.3 * 9.5 cm / 8.1 * 4.8 * 3.7"Пакет Тежина : 685g / 24.2 oz Package Листа : 1 * Counter1 Пребројување на Guide1 * Bag1 * Моќ Cord1 * Упатство(англиски)Забелешка : Само на машината е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент