.

.

Katzco Плазма Топка - Научно утврдени со Молња Обвинет Сијалица - Маглина, Молња, Plug-in - Партии, Украси, Проп, Дома

Katzco Плазма Топка - Научно утврдени со Молња Обвинет Сијалица - Маглина, Молња, Plug-in - Партии, Украси,

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

ОДЛИЧНО ЗА ДЕКОРАЦИЈА - Ова плазма маглина топката е апсолутно одлично за декорација.Стави во својата соба, дневна соба, канцеларија, или било каде да се создаде супер кул, науката-како атмосфера.Тоа доаѓа со реактивна сијалица премногу!.ОДЛИЧНО ЗА ПАРТИЈАТА - Ова молња маглина топката е одлично за кога ќе се фрлање на партијата во секој простор.Тоа може да биде лесно и удобно сместени секаде каде што сакате.Само приклучете, вклучи и да се создаде прекрасна атмосфера, никој не ќе љубов.Се КОРИСТИ КАКО РЕКВИЗИТ - Katzco е електрична енергија топката може да се користи и како држач за фотографии, видеа, ги репродуцира и други видови на креативни изведби.Претендираат да се биде луд научник со оваа топка!Децата ќе го сакам гледаат што се случува кога ќе се допре тоа!.PLUG-IN - Оваа интерактивна топката доаѓа со приклучокот на кабелот на тој начин, не треба било каква батерии.Вклучете го во било каде на пригоден начин.ИНТЕРАКТИВНИ - Еден switch-позиција обезбедува допир-чувствителни покаже на мулти-боја на светлина.На втората позиција се произведува на владата дека е целосно интерактивна.Едноставно активирајте го вклучите и тоа реагира на тебе, твојот глас, твоите музика, и вашиот допир.Оваа топка, исто така, има една сијалица кои ќе го осветлуваат кога таа доаѓа во контакт со овој молња топка!.Стил : Научни Реакција.

Главните карактеристики

Избор на клиент