.

.

TOMS Жените Alpargata Повлечи Патики

TOMS Жените Alpargata Повлечи Патики

DEN 666.72

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.TOMS utilatarian-инспириран лизга-на патики со повлечи единствена.Еластична гор за лесно се вклопуваат.Ortho Lite Еко LT Хибрид insole направени со 26% еко содржини.TOMS се развива.Ние ги искажуваме нов TOMS, за да се задоволат потребите на светот и денес.Ние сме се движат од Љубовта кон Народот Добро.Ние не сме го менува светот, но ние сме во нозете на луѓето кои се. 1/3 од Добивката за добро на Народот.

Главните карактеристики

Избор на клиент