.

.

Sulace за Приватност Екран Заштитник за iPhone 12 Про, iPhone 12 6.1-Инчен, Анти Шпионски Калено Стакло Филм со Лесна Инсталација за Полнење, 2-Pack, Анти Нула, Меур Слободни, Случај

Sulace за Приватност Екран Заштитник за iPhone 12 Про, iPhone 12 6.1-Инчен, Анти Шпионски Калено Стакло Филм

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Специјално Дизајнирани : Нашата калено стакло заштитник филмот е компатибилен со i Phone 12 / i Phone 12 Про 6.1-инчен и држи вашиот екран, како на допир одговорен и мазна како што првично беше со исклучително тенка (0.01 инчи) калено стакло.Анти - Шпионски : Со овој филм на вашиот екран се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот во ориентација на портрет (ве Молиме имајте во предвид дека приватноста покрие ќе потемни екранот малку да се спречи peeking очи во близина на вас, па ве молиме да се обратат до вашиот уред осветленост на дисплејот за подобро прикажување на искуство).Воена Степен на Заштита : Направен од 9 H одделение калено стакло материјал, нашата заштитна фолија е 4 пати посилно да се помогне во спречување на вашиот телефон од гребење и кршење.Сигурниот Инсталација : Доаѓа со автоматско усогласување инсталација рамка за полнење кои можат да ви помогнат да се инсталира лесно и брзо, тоа, исто така, има апсорпција технологија која застанува меурчиња и пилинг рабови.Ултра-Јасно HD Гледање : Нашиот екран заштитник им овозможува на телефонот на екранот за да ги задржи своите оригинални јасност и може ефикасно да се зголеми видливоста на вашиот екран.Штити Од Отпечатоци од прсти : Обложени со hydrophobic и oleophobic слој кој ефикасно ја спречува отпечатоци од прсти и smudges, одржување на вашиот телефон бара сосема нов на сите времиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент