.

.

Traxxas Диференцијални Излез Вратило (2),за Челик БИОГРАФИЈА:XO-1

Traxxas Диференцијални Излез Вратило (2),за Челик БИОГРАФИЈА:XO-1

DEN 1704.00

Пристапност
Во достапна форма

Traxxas 6758 - Диференцијални Излез Вратило, XO-1. Карактеристики : .Вклучува : (2) Диференцијални Излез Шахти.Спецификации : .Дел број(s) вклучени (во фабрика за пакување) : 6758. Постојана брзина челик splined изградба ВКЛУЧУВА : Две Различни Излез Шахти.

Главните карактеристики

Избор на клиент