.

.

uxcell ИДЦ Виножито Жица Рамен Лента Кабел 20 Иглички 128cm Должина 2.54 mm Теренот Тип-В

uxcell ИДЦ Виножито Жица Рамен Лента Кабел 20 Иглички 128cm Должина 2.54 mm Теренот Тип-В

DEN 2308.80

Пристапност
Во достапна форма

20 Иглички Конектор Рамен Лента Кабел, 2.54 mm Теренот; Должина : 128cm / 50.39".Вкупна Ширина : беа 25,5 mm / 1"; Конектор Тип : Тип В (ве Молиме погледнете на последната слика).Лесно и директно вметнат во ПХБ.Лента кабел заштедува простор и време на коло interconnecting собранија.Диригент лента кабел одделно лесно за чистење на сите отпуштања со стандардни жица конектори и игли.Примена на дигитални камери, дигитални camcorders, лаптопи, ЛЦД Телевизори, LCD монитори.

Главните карактеристики

Избор на клиент