.

.

Потпис Дизајн од страна на Ashley Mirimyn Куќа Гроздобер Рака-Заврши Круг Акцент на Маса, Потресени Бела Завршница

Потпис Дизајн од страна на Ashley Mirimyn Куќа Гроздобер Рака-Заврши Круг Акцент на Маса, Потресени Бела Завршница

DEN 4607.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОСТАВЕН АКЦЕНТ ТАБЕЛА : ја Заврши својата дневна соба или entryway со овој неправеден-шик акцент табела во која се прикажуваат снажен пиедестал база, дошле нозе и една прекрасна гроздобер стил заврши.SCULPTURAL СИЛУЕТА : Изработени од дрво, вештачки дрво и фасети.КУЌА во СТИЛОТ на ИЗГЛЕД : На лесно потресени, рака-протри заврши зрачи со еден поспана timeworn изгледа дека е сигурен да шарм гости.РАЗНОВРСНА ФОРМА И СТИЛ : Тркалезна крајот табела мерки 26"W x 26"D x 26"H за да се вклопи во двете мали или големи простори.Престилка на кат : 22.38 инч.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Лесен-за-следете ги инструкциите и хардвер вклучени.ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ешли Мебел оди на екстра миле до пакет, заштити и да ја испорача вашата нарачка навремено.КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии.На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, додатоци и душеци.За секој вкус и буџет.

Главните карактеристики

Избор на клиент