.

.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 со ParticleShop Четка Пакет за PC - Амазон Ексклузивни (Старата Верзија)

CorelDRAW Graphics Suite 2018 со ParticleShop Четка Пакет за PC - Амазон Ексклузивни (Старата Верзија)

DEN 2525.52

Пристапност
Во достапна форма

ДИЗАЈН СО ЕФИКАСНОСТ & ЛЕСНОТИЈА - Уживајте во професионални апликации и широк дијапазон на компатибилност да произведе никакви дизајн или фотографија на проектот.Тој нуди лесна дизајн искуство за графика, изгледот, илустрација, фото обработка, следење, веб слики, печати проекти, уметност, типографија, и повеќе.6• DVD диск опционални (за кутија инсталација)• потребна е активна интернет конекција за да ја активирате Corel DRAW Graphics Suite 2018 и да пристапите до некои од вклучен софтвер компоненти, онлајн карактеристики и content Supported Датотека Formats Vector Датотеки : CDR, SVG, ПИ, VSDBitmap Датотеки : EPS, PNG, ПСД, TIF, МЦК, GIF, JPG, DNG, BMP, CPTOther Датотеки : PDF, DXF, DWG, RTF, кафуле, ПАБ, EXE, PS, ПРН, HTMOrder сега да се ослободи вашиот креативен потенцијал со Corel DRAW Graphics Suite 2018! Corel DRAW Graphics Suite 2018 е еден од водечките графички дизајн на софтвер ужива од страна на милиони професионалци, сопственици на мали претпријатија, дизајн и ентузијасти од целиот свет.Без разлика дали сте графика експерт, за прв пат корисник, или бизнис производство во куќата дизајн, Corel DRAW Graphics Suite 2018 има флексибилност да ги задоволи вашите креативни потреби.

Главните карактеристики

Избор на клиент