.

.

adidas Отворено Жените Terrex Eastrail Пешачење Подигање

adidas Отворено Жените Terrex Eastrail Пешачење Подигање

DEN 1433.04

Пристапност
Во достапна форма

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Пешачење чевли со тапацир и влечење за нерамен терен.Редовно се вклопуваат.Чипка затворање.Текстил горниот со синтетички облоги.Текстилна облога; Гумени outsole.Магацинот до патеката милји во овие лесни пешачење чевли.Изграден за стабилен чувствувам и убеден влечење на влажна, нерамни терени, тие поседуваат cushioned midsole за сите-ден удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент