.

.

CZN Замена за PS4 Контролер, Компатибилни со PS4/Pro/Тенок, Gamepad/Џојстик кој е Наменет за Безжична PS4 Контролер (Сина)

CZN Замена за PS4 Контролер, Компатибилни со PS4/Pro/Тенок, Gamepad/Џојстик кој е Наменет за Безжична PS4 Контролер

DEN 519.84

Пристапност
Во достапна форма

[3]стандард и CTIA на Американски стандард. [1] Приклучок USB-кабелот во ПС-4 конзола и овој контролер. ????[Ергономски Дизајн] Овој контролер има ергономски дизајниран надворешниот облик кој може подобро да се вклопи во структурата на рака.Затоа, кога контролорот ќе пристигне и не може да се започне поради недоволните моќ, ве молиме полнење на контролер. [3] Кога светлината бар е секогаш, конекцијата е секогаш на.која е лесно да се контролира во играта и во согласност со корисниците' навика. [5]Не звучникот функција.Ако нешто не е во ред со производот, може да се ресетираат.Ако не можете да се поврзете со PS-4, ве молиме да го користите кабелот вклучен во пакетот, наместо оригиналниот кабел,избришете го името на Bluetooth инсталиран во ПС-4 и обидете се повторно. Кога се поврзувате CTIA стандард слушалки на OMTP стандард уреди, обемот и квалитетот на звукот ќе бидат различни. [2] Притиснете HOME копчето за да се направи LED светло бар флеш. Поврзете го адаптерот за PS-4 : .На копчето делат го прави. ????[Вид Потсетам]1. [4]ве Молиме да се игра играта додека целосно полнење.Возачот е автоматски инсталиран кога ќе ја поврзете со вашиот КОМПЈУТЕР(Windows 7/8/8.5 mm стерео слушалки џек,Можете да уживате контроли за јачина на звук се наоѓа директно на контролорот и не треба да се грижите за вознемирувачки другите.Поврзете го адаптерот за да КОМПЈУТЕР : .Со овој контролер, можете да уживате игри во повеќе платформи.Кога ќе треба да ги користите слушалки, ве молиме да користите оригинални Sony слушалки.Dual вибрации електронски мотори се направи игра повеќе реални за ps4 игра плеер и овозможува да се чувствувате секој хит, несреќа, и експлозија со рака-vibrating двојно шок одговор.1/10) за прв пат.Направи да се играат игри за долго време без чувство на замор. ????[Полнење Ефикасно] На капацитетот на батеријата за да 600m Ah, се бара само 2,5 часа за време на полнење и до 10 часа на изведба. [Забелешка] : .Дополнително, кога користите слушалки за прв пат, ќе треба да се отвори играта почетната страна и прилагодите според следнава постапка : Settings> периферни уреди> Аудио Опрема> Излез за Слушалки> вклучи сите аудио излез.Времето на полнење зависи од состојбата на останатите моќ.Ако имате било какви проблеми со производот, откако таа ќе пристигне или ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници тим преку e-mail.

Главните карактеристики

Избор на клиент