.

.

Goodthreads Мажите 9 Inseam Пливаат Багажникот

Goodthreads Мажите 9 Inseam Пливаат Багажникот

DEN 465.60

Пристапност
Во достапна форма

90% Полиестер, 10% Elastane.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Овие плива-подготвени, класичен водови се комбинираат функција и стил со еластична корселе, drawsting со метални краеви, два странични џебови, еден во задниот џеб со џеб размавта и скриени внатрешни работи копче торбичка.Mesh краток поставата и мрежа џеб кеси.Inseam мерки 9".Outseam мерки 19.5".Брзо се суши.Еден бренд - Овие плива-подготвени, класичен водови се комбинираат функција и стил со еластична корселе, drawsting со метални краеви, два странични џебови, еден во задниот џеб со џеб размавта и скриени внатрешни работи копче торбичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент