.

.

BeSmart Фокус Удирање Mitts Обука Рака Влошки за кик-бокс Muay Тајландски ММА Бокс Mitts Обука се Фокусира Удар Mitts Кеси Рака Целна Влошки за Деца, Мажи & Жени

BeSmart Фокус Удирање Mitts Обука Рака Влошки за кик-бокс Muay Тајландски ММА Бокс Mitts Обука се Фокусира Удар

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

✔️Целосна зглоб заврши рака обезбедува супериорни зглоб поддршка/ заштита и им овозможува на повеќе уредувачки се вклопуваат и да се намали ризикот од повреда на зглоб.✔️【Трајни и Висок Квалитет на】 : Be Smart Boxing Mitts и Влошки се на конкавна дизајн за Спаринг Со Тешки Трајност на Овие фокус mitts се за спаринг кој ги следи природните рака крива даваат супериорни впечатлива бокс удар mitts површината.Обидете се на Нашиот удирање mitts за себе си и ако не ги исполни вашите очекувања, тогаш ние сме среќни да се разменат или наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент