.

.

Supido Мулти Спортски Лични Брзина Радар Прецизност Обука Инструмент

Supido Мулти Спортски Лични Брзина Радар Прецизност Обука Инструмент

DEN 2878.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесни трајни рамка и дизајн за лесна употреба.Рака-бесплатна операција за разлика од повеќето други брзина пиштоли и може да се користи од страна на едно лице.Дизајн монтира на било кој стандарден камера tripod.Идеален за повеќето спортски вклучувајќи голф, тенис, рагби и крикет, итн.Растојание опсег (топката) : околу 9 метри.Светла LED дисплеј лесно може да се гледа од далечина.Големи црвени 3 цифрен LED дигитални брзина на екранот.Гласовно известување, да го објави читање брзина.Брзина потсетиме функција за последните 10 групи на снимени брзина.Поместување брзина спектар : 25 150 km (40 до 199 Км/ч).

Главните карактеристики

Избор на клиент