.

.

Koolaburra од UGG Жените koola Краток Мода Подигање

Koolaburra од UGG Жените koola Краток Мода Подигање

DEN 2158.80

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Синтетички единствена.Вратило мерки околу Теле Високо" од лак.Подигнете отворање мерки околу 12" наоколу.Велур.лиен ЕВА midsole.Faux крзно обвивка.Овча sockliner.Еден носат-насекаде гардероба од суштинско значење, на Koola Кратко е мора да се има во секоја девојка е чевли арсенал.Безвременски икона спортски мека велур горниот, комбинација овча и faux крзно внатрешни работи, амортизирање sockliner, и издржливи ЕВА единствена што ќе ве однесе од работен ден за викенд во snap.Еден носат-насекаде гардероба од суштинско значење, на Koola Кратко е мора да се има во секоја девојка е чевли арсенал.Безвременски икона спортски мека велур горниот, комбинација овча и faux крзно внатрешни работи, амортизирање sockliner, и издржливи ЕВА единствена што ќе ве однесе од работен ден за викенд во snap.

Главните карактеристики

Избор на клиент