.

.

Колумбија Жените Стожерот Wp Пешачење Чевли

Колумбија Жените Стожерот Wp Пешачење Чевли

DEN 989.76

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Гумен ѓон.АДАПТИВНО ТЕРЕН ОДГОВОР : Со макс амортизирање underfoot ќе искуство супериорна удобност дизајниран да ги апсорбира нерамна терен, додека одржување на вашата нога стабилна.УДОБНОСТА ги ИСПОЛНУВА ФУНКЦИЈА : Колумбија Жените Стожерот Водоотпорен Чевли е одговорно трага тркач нуди совршена комбинација на влечење, поддршка, и breathability.ПАТЕКАТА е ПОДГОТВЕН / ЗАТВОРЕН БЕЗБЕДНО : Нашиот потпис Omni-Зафат не-означување на влечење гумени outsole обезбедува флексибилност, подготвен за било тротоарот, без да се грижиш scuffs кога во затворен простор.ПРГАВ ПЕРФОРМАНСИ : Висока функција и широк дијапазон перформанси се дизајнирани во овој темпераментен сите намена чевли, изграден да се достави пргав одговор каде и да одите.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите обувки за разлика од другите.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Ова е одличен пар на чевли ќе уживате за сезони за да се дојде.Роден е за мулти-спортски перформанси, а наменета за патеката, Жените Стожерот Водоотпорен Чевли се испорачуваат супериорна breathability и удобност, со сите-површина влечење на секој терен.Ќе се најдат на овој чевли дома на патеката, на улица, или подготвени повик за секојдневна облека..се заврши со Колумбија квалитет и стил.Сплетам тело со велур и синтетички кожа конструкција со пети и пета капи за екстра заштита и трајност, се испорача суштински одговара и поддршка.Дише изградба задржи нозете ладно, суво и удобно во текот чакал патишта — или само внатре, scuff-бесплатно и без да се грижите.Колумбија нуди овие мажи'a чевли во повеќе бои, со точно-на-големина одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент